BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN

3 položek celkem
418 Kč

ASPIRIN 500MG obalené tablety 80obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje...

Kód: PHO2918812
152 Kč

ASPIRIN 500MG obalené tablety 20Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) antipyretikum (snižuje horečku). Přípravek se používá k symptomatické...

Kód: PHO2918820
Aspirin 500mg tbl.obd.8
Skladem (>5 ks)
95 Kč

ASPIRIN 500MG obalené tablety 8obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou. Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje...

Kód: PHO2918804

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem